KUP HRVATSKE U PLESU 2020 - Požega 02-06.04.2020.


PRIJAVLJENI KLUBOVI (na dan : 14.08.2020)
R.br KlubSolo Ž Solo M Solo Duo Trio Grupa Crew Formacija NatjecateljaPlesanja
1Boa - Požega631451011100326
2Dance Queen - Kraljevica514136699220
3DanceBox - Split22434285
4MATRIOŠKA - Sesvete (Zagreb)1895451135
5Megablast - Velika Gorica919118165280
6Modus - Zagreb17287232109
7Step by step - Zagreb38936133427282920
8Step n jazz - Dubrovnik181885359153
Ukupno216181302182648302228
Compiled by MasterDance ® MasterSoft