Državno prvenstvo u urbanim, umjetničkim i parovnim plesovima 15.-19.06.2019g. S.C. Dugo Selo


PRIJAVLJENI KLUBOVI (na dan : 18.09.2019)
R.brKlubPojedinke Pojedinci Solo Duo Trio Grupa Grupa Crew Formacija ProdukcijaNatjecateljaPlesanja
1Atomic dance factory - Zagreb242031123495162
2B Residence - Zagreb261112741
3Boa - Požega222
4Bolero - Osijek4342151
5Dance Queen - Kraljevica36312681113289
6DanceBox - Split4445782
7Dea Dia - Split4231118
8Fusion - Zagreb61113238
9MATRIOŠKA - Sesvete (Zagreb)86335191
10Megablast - Velika Gorica193368937204300
11Modus - Zagreb192128461160
12Pinokio - Zagreb525
13Step by step - Zagreb396321421202713451017
14Step n jazz - Dubrovnik19114819781239
Ukupno1777152111225929866211022495
Compiled by MasterDance ® MasterSoft