SARAJEVO DANCE FRIENDSHIP Sarajevo 29.10.2017
TIME TABLE (Updated : 26.10.2017 15:38)
Time Category Round Couples Heats
10:00Pioniri 1 (6 plesova) ST . ( 1) FINALE 2
5 - Jahić Eman - Kovačević Hanna / / SANDOVAL - Tuzla
7 - Čikarić Amer - Duman Sarah / / SANDOVAL - Tuzla
10:06Pioniri 2 (10 plesova) ST . ( 1) FINALE 1
8 - Hodžić Daris - Pušonjić Vanesa / / SANDOVAL - Tuzla
+ Juniori 1 (10 plesova) ST . ( 1) FINALE 3
1 - Demić Ismail - Sejdin Danija / / SANDOVAL - Tuzla
19 - Džanić Hasan - Duraković Ismihan / / ENIGMA - Cazin
20 - Kos Nebojša - Ana Ateljević / / GEMMA - Banja Luka
+ Odrasli (10 plesova) ST . ( 1) FINALE 1
17 - Alić Deni - Brekalo Minea / / ROMANTIK - Sarajevo
10:16PIONIRI 1 D "1" ST ( 1) FINALE 1
5 - Jahić Eman - Kovačević Hanna / / SANDOVAL - Tuzla
+ JUNIORI 2 D "1" ST ( 1) FINALE 1
10 - Brekalo Arijan-Sivori - Mahić Nejla / / ROMANTIK - Sarajevo
+ AMATERI D "1" ST ( 1) FINALE 2
12 - Ramić Mirza - Mahić Nejra / / ROMANTIK - Sarajevo
13 - Ramić Muhamed - Kalić Ena / / ROMANTIK - Sarajevo
10:18PIONIRI 1 D "2" ST ( 1) FINALE 1
4 - Leonid Filipov - Anastasija Davidova / / HABANERA - Bar
10:22PIONIRI 1 D "3" ST ( 1) FINALE 1
7 - Čikarić Amer - Duman Sarah / / SANDOVAL - Tuzla
+ PIONIRI 2 D "3" ST ( 1) FINALE 1
8 - Hodžić Daris - Pušonjić Vanesa / / SANDOVAL - Tuzla
+ JUNIORI 1 D "3" ST ( 1) FINALE 3
1 - Demić Ismail - Sejdin Danija / / SANDOVAL - Tuzla
2 - Kos Nebojša - Ateljević Ana / / GEMMA - Banja Luka
9 - Egor Tarasov - Lena Nikolić / / HABANERA - Bar
+ JUNIORI 2 D "3" ST ( 1) FINALE 1
11 - Vanja Turić - Mia Rudelj / / LAMBADA - Split
10:28SENIORI 3 D "3" ST ( 1) FINALE 1
3 - Muris Krupić - Krupić Nera / / ROMANTIK - Sarajevo
10:34SENIORI 3 "C" ST ( 1) FINALE 2
3 - Muris Krupić - Krupić Nera / / ROMANTIK - Sarajevo
14 - Duplančić Davor - Duplančić Ozana / / LAMBADA - Split
+ AMATERI "B" ST ( 1) FINALE 1
18 - Leskur Jure - Žanetić Ivana / / LAMBADA - Split
10:45TAKMIČENJE ŠKOLSKE LIGE
10:50Solo ( 1) FINALE 1
31 - Jaganjac Nela / / SANDOVAL - Tuzla
10:52F razred - Solo ( 1) FINALE 2
32 - Nuhanović Emina / / SANDOVAL - Tuzla
33 - Osmanović Anida / / SANDOVAL - Tuzla
10:56F razred - Parovi - I grupa ( 1) FINALE 6
34 - Ahmetspahić Emina - Karač Ajna / / SANDOVAL - Tuzla
36 - Begić Ajla - Zukić Nadina / / SANDOVAL - Tuzla
38 - Halilović Faris - Šiljković Anela / / SANDOVAL - Tuzla
40 - Jahić Lana - Aličić Amra / / SANDOVAL - Tuzla
42 - Muratović Džejna - Ahmetović Imra / / SANDOVAL - Tuzla
44 - Rustemović Ismar - Ahmetspahić Lamija / / SANDOVAL - Tuzla
11:00F razred - Parovi - II grupa ( 1) FINALE 6
35 - Ahmetspahić Lamija - Kovačević Harisa / / SANDOVAL - Tuzla
37 - Gutić Bekir - Osmanović Naida / / SANDOVAL - Tuzla
39 - Jaganjac Nela - Nuhanović Emina / / SANDOVAL - Tuzla
41 - Mešković Amar - Jusupović Lejla / / SANDOVAL - Tuzla
43 - Petrović Elena - Mujanović Nadina / / SANDOVAL - Tuzla
45 - Vantić Sanda - Zukić Nadina / / SANDOVAL - Tuzla
11:04F razred - Parovi ( 1) FINALE 3
46 - Gutić Bekir - Idrizović Ilma / / SANDOVAL - Tuzla
47 - Nuhanović Emina - Halilović Zana / / SANDOVAL - Tuzla
48 - Žilić Tarik - Međedović Merjem / / SANDOVAL - Tuzla
+ F razred - Parovi ( 1) FINALE 1
49 - Huremović Adna - Jusufović Aldijana / / SANDOVAL - Tuzla
11:08E razred - Parovi ( 1) FINALE 1
50 - Leonid Filippov - Anastasia Davodova / / Habanera Bar - Bar
+ E razred - Parovi ( 1) FINALE 1
51 - Kapetanović Emina - Salihbegović Arabela / / SANDOVAL - Tuzla
+ E razred - Parovi ( 1) FINALE 3
52 - Aleksandar Šaban - Iva Bjelić / / JET SET - Podgorica
53 - Danilo Karadžić - Vanja Jovović / / JET SET - Podgorica
54 - Filip Femić - Matea Krivokapić / / JET SET - Podgorica
11:16LA/ST koreografije - pocetni Grupa ( 1) FINALE 1
55 - KŠČ II / / SANDOVAL - Tuzla
11:20PROGLAŠENJE POBJEDNIKA
11:30Pioniri 1 (standard) ST ( 1) FINALE 2
5 - Jahić Eman - Kovačević Hanna / / SANDOVAL - Tuzla
7 - Čikarić Amer - Duman Sarah / / SANDOVAL - Tuzla
11:36Pioniri 2 (standard) ST ( 1) FINALE 1
8 - Hodžić Daris - Pušonjić Vanesa / / SANDOVAL - Tuzla
+ Juniori 1 (standard) ST ( 1) FINALE 3
1 - Demić Ismail - Sejdin Danija / / SANDOVAL - Tuzla
19 - Džanić Hasan - Duraković Ismihan / / ENIGMA - Cazin
20 - Kos Nebojša - Ana Ateljević / / GEMMA - Banja Luka
+ Odrasli (standard) ST ( 1) FINALE 1
17 - Alić Deni - Brekalo Minea / / ROMANTIK - Sarajevo
11:46JUNIORI 1 D "1" LA ( 1) FINALE 2
1 - Demić Ismail - Sejdin Danija / / SANDOVAL - Tuzla
2 - Kos Nebojša - Ateljević Ana / / GEMMA - Banja Luka
+ SENIORI 3 D "1" LA ( 1) FINALE 1
3 - Muris Krupić - Krupić Nera / / ROMANTIK - Sarajevo
11:48PIONIRI 1 D "2" LA ( 1) FINALE 1
4 - Leonid Filipov - Anastasija Davidova / / HABANERA - Bar
11:52PIONIRI 1 D "3" LA ( 1) FINALE 3
5 - Jahić Eman - Kovačević Hanna / / SANDOVAL - Tuzla
6 - Karić Tarik - Jahić Lana / / SANDOVAL - Tuzla
7 - Čikarić Amer - Duman Sarah / / SANDOVAL - Tuzla
+ PIONIRI 2 D "3" LA ( 1) FINALE 1
8 - Hodžić Daris - Pušonjić Vanesa / / SANDOVAL - Tuzla
+ JUNIORI 1 D "3" LA ( 1) FINALE 1
9 - Egor Tarasov - Lena Nikolić / / HABANERA - Bar
11:58JUNIORI 2 D "3" LA ( 1) FINALE 2
10 - Brekalo Arijan-Sivori - Mahić Nejla / / ROMANTIK - Sarajevo
11 - Vanja Turić - Mia Rudelj / / LAMBADA - Split
+ AMATERI D "3" LA ( 1) FINALE 2
12 - Ramić Mirza - Mahić Nejra / / ROMANTIK - Sarajevo
13 - Ramić Muhamed - Kalić Ena / / ROMANTIK - Sarajevo
12:04SENIORI 3 "C" LA ( 1) FINALE 1
14 - Duplančić Davor - Duplančić Ozana / / LAMBADA - Split
+ AMATERI "B" LA ( 1) FINALE 2
15 - Humski Antonio - Stopić Bruna / / OPTIMUS - Zagreb
16 - Toni Cavala - Maja Luketic / / TOP STEP - Sisak
+ AMATERI "A" LA ( 1) FINALE 2
17 - Alić Deni - Brekalo Minea / / ROMANTIK - Sarajevo
18 - Leskur Jure - Žanetić Ivana / / LAMBADA - Split
12:14Pioniri 1 (6 plesova) LA . ( 1) FINALE 2
5 - Jahić Eman - Kovačević Hanna / / SANDOVAL - Tuzla
7 - Čikarić Amer - Duman Sarah / / SANDOVAL - Tuzla
12:20Pioniri 2 (10 plesova) LA . ( 1) FINALE 1
8 - Hodžić Daris - Pušonjić Vanesa / / SANDOVAL - Tuzla
+ Odrasli (10 plesova) LA . ( 1) FINALE 1
17 - Alić Deni - Brekalo Minea / / ROMANTIK - Sarajevo
+ Juniori 1 (10 plesova) LA . ( 1) FINALE 3
1 - Demić Ismail - Sejdin Danija / / SANDOVAL - Tuzla
19 - Džanić Hasan - Duraković Ismihan / / ENIGMA - Cazin
20 - Kos Nebojša - Ana Ateljević / / GEMMA - Banja Luka
12:30PROGLAŠENJE POBJEDNIKA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft