KVALIFIKACIONI TURNIR LA/ST i DP SOLO GIRLS 15.10.2017 (Na dan : 26.04.2018)

KVALIFIKACIONI TURNIR LATIN
Pioniri 1 (Juvenile 1) D1
1Hodžić FarisTufekčić HenaBosnia and Herzegovina
Pioniri 2 (Juvenile 2) D1
1Konjić AjasPandžić AjlaBosnia and Herzegovina
Juniori 1 (Junior 1) D1
1Arijan MilicijaLamiya HadžiahmetovićBosnia and Herzegovina
Juniori 2 (Junior 2) D1
Omladinci (Youth) D1
Odrasli (Adult) D1
1Mirza RamićNejra MahićBosnia and Herzegovina
Seniori 1 D1
Seniori 2 D1
Seniori 3 D1
1Muris KrupićNera KrupićBosnia and Herzegovina
Pioniri 1 (Juvenile 1) D2
Pioniri 2 (Juvenile 2) D2
Juniori 1 (Junior 1) D2
Juniori 2 (Junior 2) D2
Omladinci (Youth) D2
Odrasli (Adult) D2
Seniori 1 D2
Seniori 2 D2
Seniori 3 D2
Pioniri 1 (Juvenile 1) D3
1Sitnić SvenŠarić EmaBosnia and Herzegovina
Pioniri 2 (Juvenile 2) D3
1Belmin KalačaNejla KalačaBosnia and Herzegovina
Juniori 1 (Junior 1) D3
1Bajramović KenanMlinarić TaišaBosnia and Herzegovina
2Marko CuricMarija AndricBosnia and Herzegovina
Juniori 2 (Junior 2) D3
1Amsal TerzoAdna SurkovicBosnia and Herzegovina
2Arijan - Sivori BrekaloNejla MahićBosnia and Herzegovina
Omladinci (Youth) D3
1Marko MiljevićJulija KandićBosnia and Herzegovina
Odrasli (Adult) D3
1Muhamed RamićEna KalićBosnia and Herzegovina
Seniori 1 D3
Seniori 2 D3
Seniori 3 D3
Pioniri 1 (Juvenile 1) C
Pioniri 2 (Juvenile 2) C
1Anes TaljanovićLamiya SoloBosnia and Herzegovina
2Buhić AndrejNemeljaković SajraBosnia and Herzegovina
3Amar JašarevićAmila DelićBosnia and Herzegovina
Juniori 1 (Junior 1) C
1Dražen TraparaNejla SoftićBosnia and Herzegovina
2Nadarević DamirDamjanović LunaBosnia and Herzegovina
3Hasanica DženisAgić EnaBosnia and Herzegovina
4Bajramović KenanMlinarić TaišaBosnia and Herzegovina
5Abaz BabićDžana MehmedovićBosnia and Herzegovina
6Abaz BabicDzana MehmedovicBosnia and Herzegovina
Juniori 2 (Junior 2) C
1Mahmutović FedjaKrajnović EmaBosnia and Herzegovina
Omladinci (Youth) C
1Marko MiljevićJulija KandićBosnia and Herzegovina
Odrasli (Adult) C
Seniori 1 C
Seniori 2 C
Seniori 3 C
Juniori 1 (Junior 1) B
1Kubat DamirUma PecarBosnia and Herzegovina
Juniori 2 (Junior 2) B
1Midhat DrinoBerina OmerhodžićBosnia and Herzegovina
2Omerdić AlminRamadan ImanBosnia and Herzegovina
Omladnci (Youth) B
1Mirza BešićLejla ŠačićBosnia and Herzegovina
2Danilo VujasinovićKristina KalinićBosnia and Herzegovina
Odrasli (Adult) B
Seniori 1 B
Seniori 2 B
Seniori 3 B
Odrasli (Adult) A
1Jure LeskurIvana ŽanetićCroatia
Seniori 1 A
Seniori 2 A
Seniori 3 A
Odrasli (Adult) I
Seniori 1 I
Seniori 2 I
Seniori 3 I

KVALIFIKACIONI TURNIR STANDARD
Pioniri 1 (Juvenile 1) D1
1Hodžić FarisTufekčić HenaBosnia and Herzegovina
Pioniri 2 (Juvenile 2) D1
1Konjić AjasPandžić AjlaBosnia and Herzegovina
Juniori 1 (Junior 1) D1
1Arijan MilicijaLamiya HadžiahmetovićBosnia and Herzegovina
2Marko CuricMarija AndricBosnia and Herzegovina
Juniori 2 (Junior 2) D1
1Arijan - Sivori BrekaloNejla MahićBosnia and Herzegovina
Omladinci (Youth) D1
Odrasli (Adult) D1
1Mirza RamićNejra MahićBosnia and Herzegovina
2Muhamed RamićEna KalićBosnia and Herzegovina
Seniori 1 D1
Seniori 2 D1
Seniori 3 D1
Pioniri 1 (Juvenile 1) D2
Pioniri 2 (Juvenile 2) D2
Juniori 1 (Junior 1) D2
Juniori 2 (Junior 2) D2
Omladinci (Youth) D2
Odrasli (Adult) D2
Seniori 1 D2
Seniori 2 D2
Seniori 3 D2
Pioniri 1 (Juvenile 1) D3
1Sitnić SvenŠarić EmaBosnia and Herzegovina
Pioniri 2 (Juvenile 2) D3
1Belmin KalačaNejla KalačaBosnia and Herzegovina
Juniori 1 (Junior 1) D3
1Dražen TraparaNejla SoftićBosnia and Herzegovina
2Hasanica DženisAgić EnaBosnia and Herzegovina
3Bajramović KenanMlinarić TaišaBosnia and Herzegovina
4Abaz BabićDžana MehmedovićBosnia and Herzegovina
5Abaz BabicDzana MehmedovicBosnia and Herzegovina
Juniori 2 (Junior 2) D3
1Mahmutović FedjaKrajnović EmaBosnia and Herzegovina
2Amsal TerzoAdna SurkovicBosnia and Herzegovina
Omladinci (Youth) D3
Odrasli (Adult) D3
Seniori 1 D3
Seniori 2 D3
Seniori 3 D3
1Muris KrupićNera KrupićBosnia and Herzegovina
Pioniri 1 (Juvenile 1) C
Pioniri 2 (Juvenile 2) C
1Anes TaljanovićLamiya SoloBosnia and Herzegovina
2Buhić AndrejNemeljaković SajraBosnia and Herzegovina
3Amar JašarevićAmila DelićBosnia and Herzegovina
Juniori 1 (Junior 1) C
1Kubat DamirUma PecarBosnia and Herzegovina
2Nadarević DamirDamjanović LunaBosnia and Herzegovina
3Hasanica DženisAgić EnaBosnia and Herzegovina
Juniori 2 (Junior 2) C
1Midhat DrinoBerina OmerhodžićBosnia and Herzegovina
2Omerdić AlminRamadan ImanBosnia and Herzegovina
Omladinci (Youth) C
1Mirza BešićLejla ŠačićBosnia and Herzegovina
2Danilo VujasinovićKristina KalinićBosnia and Herzegovina
Odrasli (Adult) C
Seniori 1 C
Seniori 2 C
Seniori 3 C
Juniori 1 (Junior 1) B
Juniori 2 (Junior 2) B
Omladinci (Youth) B
Odrasli (Adult) B
1Jure LeskurIvana ŽanetićCroatia
Seniori 1 B
Seniori 2 B
Seniori 3 B
Odrasli (Adult) A
Seniori 1 A
Seniori 2 A
Seniori 3 A
Odrasli (Adult) I
Seniori 1 I
Seniori 2 I
Seniori 3 I

DRŽAVNO PRVENSTVO SOLO GIRLS
Ciciban (4 plesa)
1Ajna Koro-Bosnia and Herzegovina
2Ajna Resic--Bosnia and Herzegovina
3Dina Celebic--Bosnia and Herzegovina
4Ilma Tucakovic--Bosnia and Herzegovina
5Ajla Custovic--Bosnia and Herzegovina
Pioniri 1 (4 plesa)
1Irma AbdulovićBosnia and Herzegovina
2Ajša Sefić-Bosnia and Herzegovina
3Delić Sajra-Bosnia and Herzegovina
4Amina Osmic--Bosnia and Herzegovina
5Sarah Bogunic--Bosnia and Herzegovina
6Mela Resic--Bosnia and Herzegovina
7Hena Hadzovic--Bosnia and Herzegovina
8Amna Malicbegovic--Bosnia and Herzegovina
9Asja Nesust--Bosnia and Herzegovina
10Hanan Delic--Bosnia and Herzegovina
Pioniri 2 (4 plesa)
1Amina HamzićBosnia and Herzegovina
2Emina Dupovac-Bosnia and Herzegovina
3Lamija Korijenić-Bosnia and Herzegovina
4Zerina Masleša-Bosnia and Herzegovina
5Amna Osmanagić-Bosnia and Herzegovina
6Tajra Omerhodžić-Bosnia and Herzegovina
7Amna Budimlić-Bosnia and Herzegovina
8Emina Agić-Bosnia and Herzegovina
9Esma Omerović-Bosnia and Herzegovina
10Meriem Kobasica-Bosnia and Herzegovina
11Bethany Dinius-Bosnia and Herzegovina
12Nejla Kapo-Bosnia and Herzegovina
13Lejla Tucakovic--Bosnia and Herzegovina
14Lajla Kulic--Bosnia and Herzegovina
15Ema Kuric--Bosnia and Herzegovina
16Melisa Sabanovic--Bosnia and Herzegovina
17Jovanović SašaDunja CvijićBosnia and Herzegovina
Juniori 1 (4 plesa)
1Džejla AhmetovićBosnia and Herzegovina
2Lana DursumBosnia and Herzegovina
3Ajdina Čaušević-Bosnia and Herzegovina
4Sara Koro-Bosnia and Herzegovina
5Amela Ibrahimović-Bosnia and Herzegovina
6Irma ČizmoBosnia and Herzegovina
7Ivona Curic--Bosnia and Herzegovina
8Asja Demić-Bosnia and Herzegovina
9Lorena Bulut- -Bosnia and Herzegovina
10Jovanović SašaCajić MiaBosnia and Herzegovina
11Jovanović SašaDunja GalićBosnia and Herzegovina
12Mihaela Pjeranović-Bosnia and Herzegovina
13Indiana Kosijer-Bosnia and Herzegovina
Juniori 2 (4 plesa)
1Samira ĆatićBosnia and Herzegovina
2Emina Hamzić-Bosnia and Herzegovina
3Lejla Hakalović-Bosnia and Herzegovina
4Iva Šajinović-Bosnia and Herzegovina
Youth (4 plesa)
1Irma Mešanović-Bosnia and Herzegovina
2Salora Turkmanović-Bosnia and Herzegovina
3Umihana Omerović-Bosnia and Herzegovina
4Lejla Kahriman-Bosnia and Herzegovina
5Matea BanićBosnia and Herzegovina
Odrasli (4 plesa)
1Berina Borić-Bosnia and Herzegovina

Compiled by MasterDance ® MasterSoft