THE FIRST INTERNATIONAL DANCE FOR ALL Beograd 05.12.2021
SATNICA - ( Ažurirana: 03.12.2021 20:59 )
VremeKategorija Kolo Takmičara
11:00B Disco Dance Solo F Mini kids ( 1) FINALE 1
46 - Nina Misita / Disco dance / LANA - Novi Banovci
11:02B Street Dance Show Duo Mini kids ( 1) FINALE 1
48 - Milica Gajić - Nina Simović / Dua,dua / LANA - Novi Banovci
11:05B Disco Show Duo Mini kids ( 1) FINALE 1
50 - Ema Nešić - Ana Denčić / Lady / LANA - Novi Banovci
11:08A Street Dance Show Duo Mini kids ( 1) FINALE 1
22 - Dunja Obradović - Anja Radaković / Kisses of the sun / LANA - Novi Banovci
11:11A Disco Show Duo Mini kids ( 1) FINALE 1
25 - Kalina Bislimović - Emilija Manojlović / la,la,la / LANA - Novi Banovci
11:14B Street Dance Show Group Mini kids ( 1) FINALE 1
49 - Princes / Princes / LANA - Novi Banovci
11:17A Street Dance Show Group Children ( 1) FINALE 1
23 - Lana / Muzičko / LANA - Novi Banovci
11:20A Disco Show Group Children ( 1) FINALE 1
27 - Party / Party / LANA - Novi Banovci
11:23A Disco Dance Duo Adult ( 1) FINALE 1
21 - Marija Čiča - Kalina Bobić / Disco dance / LANA - Novi Banovci
11:25B Disco Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
47 - Isidora Milićević / DYNAMIC - Kragujevac
11:27A Disco Show Solo M Children ( 1) FINALE 1
24 - Janko Janković / Ninja / DYNAMIC - Kragujevac
11:30A Disco Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
20 - Una Marković / DYNAMIC - Kragujevac
11:32A Disco Show Duo Juniors 1 ( 1) FINALE 1
56 - Jana Pavlović - Milica Ristić / Candy makers / DYNAMIC - Kragujevac
11:35A Disco Show Duo Children ( 1) FINALE 1
26 - Magdalena Stanojković - Hana Jevtić / Cvetanje / DYNAMIC - Kragujevac
11:38A Disco Show Formation Juniors 1 ( 1) FINALE 1
28 - Dynamic team / American football / DYNAMIC - Kragujevac
11:50B Open Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
52 - Jazz Hot mini / Dont go yet / Jazz Hot - Beograd
11:54B Open Formation Children ( 1) FINALE 1
53 - Jazz Hot Lulu / Love Sweet Love / Jazz Hot - Beograd
12:00B Acrobatic Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
36 - Katarina Kurjak / TIME MACHINE / StarT - Beograd
12:03B Show Dance Duo Children ( 1) FINALE 1
34 - Jovana Vesić - Dunja Vesić / FOREST FAIRIES / StarT - Beograd
12:06B Modern and Contemporary Dance Solo F Children ( 1) FINALE 6
38 - Janja Barać / TAKE ME HOME / StarT - Beograd
39 - Lara Kuruc / Dream of you / Dance Station - Beograd
40 - Lena Trenčić / Strange / Dance Station - Beograd
41 - Nađa Urošević / Precise / Dance Station - Beograd
42 - Petra Gojković / Coldness / Dance Station - Beograd
43 - Tatjana Mihaljević / Tension / Dance Station - Beograd
12:20B Show Dance Solo F Mini kids ( 1) FINALE 1
33 - Lana Ilić / Lion queen / Dance Station - Beograd
12:23B Modern and Contemporary Dance Solo F Mini kids ( 1) FINALE 1
37 - Sara Vučić / Rescue / Dance Station - Beograd
12:26A Show Dance Solo F Mini kids ( 1) FINALE 1
2 - Sandra Mitrović / Which hat? / Dance Station - Beograd
12:29A Show Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
3 - Tara Railić / Higher love / Dance Station - Beograd
12:32C Modern and Contemporary Dance Solo F Children ( 1) FINALE 2
54 - Elena Todorov / Halo / Dance Station - Beograd
55 - Nera Racić / Love fairy / Dance Station - Beograd
12:37A Jazz Dance/Lyrical Solo F Children ( 1) FINALE 2
5 - Jovana Marsenić / Sway / Dance Station - Beograd
6 - Lana Marić / No good / Dance Station - Beograd
12:42B Jazz Dance/Lyrical Solo F Children ( 1) FINALE 1
35 - Lena Trenčić / Born bad / Dance Station - Beograd
12:45A Modern and Contemporary Dance Solo F Children ( 1) FINALE 2
13 - Jovana Marsenić / Words / Dance Station - Beograd
14 - Tara Railić / One beautiful evening / Dance Station - Beograd
12:50B Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
44 - Milica Vlaškalić / Life on Mars / Dance Station - Beograd
12:53B Open Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
51 - Una Jević / Miles away / Dance Station - Beograd
12:56A Open Solo F Children ( 1) FINALE 2
29 - Lana Marić / U svetu tajni / Dance Station - Beograd
30 - Tara Railić / Error / Dance Station - Beograd
13:01A Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
15 - Maša Rajić / Farewell / Dance Station - Beograd
13:04A Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 1
16 - Emilija Stanić / Bird set free / Dance Station - Beograd
13:07B Modern and Contemporary Dance Duo Juniors 1 ( 1) FINALE 1
45 - Minja Damnjanović - Una Jević / Speak softly love / Dance Station - Beograd
13:10A Open Group Children ( 1) FINALE 2
31 - Hide and seek / Hide and seek / Dance Station - Beograd
32 - Pink Panther / Pink Panther / Dance Station - Beograd
13:16A Jazz Dance/Lyrical Solo F Adult ( 1) FINALE 1
7 - Una Nestorović / California dreamin’ / Dance Station - Beograd
13:30A Show Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
4 - Avangarda supreme / Memories / Avangarda - Leskovac
13:34A Modern and Contemporary Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
19 - Avangarda džez 3 / Lost and found / Avangarda - Leskovac
13:38A Jazz Dance/Lyrical Formation Children ( 1) FINALE 1
8 - Avangarda džez 2 / Moon walkers / Avangarda - Leskovac
13:45A Ballet Solo F Children ( 1) FINALE 1
9 - Petra Manitašević / Blue bird / Baletska škola Gračanica - Gračanica
13:48A Ballet Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
10 - Nikolina Djordjević / Coppelia doll / Baletska škola Gračanica - Gračanica
13:51A Ballet Duo Juniors 1 ( 1) FINALE 1
11 - Helena Dimitrijević - Petra Manitašević / Pizzicato / Baletska škola Gračanica - Gračanica
13:54A Ballet Formation Juniors 1 ( 1) FINALE 1
12 - Baletska skola Gračanica / Waltz of mistakes / Baletska škola Gračanica - Gračanica
14:00A Production Big Mix age ( 1) FINALE 1
1 - Žvimo Zajedno / Zivimo Zajedno / MLADOST - Beograd
14:05KRAJ TAKMIČENJA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft