SAPO - IDO FESTIVAL Beograd 15-16.05.2021
SATNICA - ( Ažurirana: 13.05.2021 )
VremeKategorija Kolo Takmičara
SUBOTA 15.05.2021
10:00A Modern and Contemporary Dance Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
12 - AB DANCE / Odžačari / AB DANCE - Beograd
10:15C Open Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
100 - Sanjuškina sonata / knieballett / Sanjuškina sonata - Beograd
10:30B Show Dance Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
72 - Sport Studio / Deca Balkana / SPORT STUDIO - Beograd
10:34B Show Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
74 - Sport Studio / Ples šumskih vila / SPORT STUDIO - Beograd
10:38A Show Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
5 - Sport Studio 1 / Igra anđela / SPORT STUDIO - Beograd
10:42B Show Dance Duo Children ( 1) FINALE 1
66 - Marta Grbić - Anđelija Ognjanović / Meditacija / SPORT STUDIO - Beograd
10:44A Show Dance Duo Children ( 1) FINALE 1
3 - Staša Torić - Marija Jašović / Obračun / SPORT STUDIO - Beograd
10:47B Show Dance Duo Juniors 1 ( 1) FINALE 1
67 - Ana Šarac - Anja Poluga / Kad padnu maske / SPORT STUDIO - Beograd
10:49B Show Dance Duo Juniors 2 ( 1) FINALE 2
69 - Aleksandra Jašović - Anđela Janković / Lavirint / SPORT STUDIO - Beograd
70 - Helena Ivanović - Ana Ilić / Lude od ljubavi / SPORT STUDIO - Beograd
10:53B Show Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
56 - Lena Luković / 007 / SPORT STUDIO - Beograd
10:55B Show Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 4
57 - Anđela Sekeruš / Tri Evina lika / SPORT STUDIO - Beograd
58 - Bojana Milenković / Oslobađanje / SPORT STUDIO - Beograd
60 - Jovana Bugarčić / Tišina bola / SPORT STUDIO - Beograd
61 - Sofija Stojanović / Pod velom tajni / SPORT STUDIO - Beograd
11:03B Show Dance Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 2
64 - Tea Rakočević / Kao mačka / SPORT STUDIO - Beograd
65 - Vanja Milivojević / Ribareva kći / SPORT STUDIO - Beograd
11:30C Jazz Dance/Lyrical Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
87 - Mini Mystique / Klub / MYSTIQUE - Beograd
11:34B Show Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
73 - Mystique / Money, money / MYSTIQUE - Beograd
11:38B Jazz Dance/Lyrical Formation Children ( 1) FINALE 1
80 - Mystique / Haven / MYSTIQUE - Beograd
11:42A Show Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
4 - Mystique / Honey, honey / MYSTIQUE - Beograd
11:46B Jazz Dance/Lyrical Formation Juniors 1 ( 1) FINALE 1
81 - Mystique / Wolves / MYSTIQUE - Beograd
11:50A Show Dance Formation Juniors 1 ( 1) FINALE 1
6 - Mystique / Forest / MYSTIQUE - Beograd
11:54A Modern and Contemporary Dance Formation Adult ( 1) FINALE 1
13 - Mystique / In the line / MYSTIQUE - Beograd
11:58B Open Group Children ( 1) FINALE 1
86 - Mystique / Ja sam za ples / MYSTIQUE - Beograd
12:01B Jazz Dance/Lyrical Group Children ( 1) FINALE 1
79 - Mystique / Beautiful creatures / MYSTIQUE - Beograd
12:04B Show Dance Group Children ( 1) FINALE 1
71 - Mystique / Rakuni / MYSTIQUE - Beograd
12:07A Jazz Dance/Lyrical Group Juniors 1 ( 1) FINALE 1
10 - Mystique / Fashionista / MYSTIQUE - Beograd
12:10A Jazz Dance/Lyrical Trio Children ( 1) FINALE 1
9 - Mystique girls / Wannabe / MYSTIQUE - Beograd
12:12B Show Dance Duo Juniors 1 ( 1) FINALE 1
68 - Laura Tasić - Una Stanić / Together / MYSTIQUE - Beograd
12:14B Jazz Dance/Lyrical Solo F Children ( 1) FINALE 1
75 - Sofija Aleksić / Boss / MYSTIQUE - Beograd
12:16B Open Solo F Children ( 1) FINALE 1
85 - Višnja Janković / The world we made / MYSTIQUE - Beograd
12:18B Show Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
55 - Iskra Damjanović / Sand / MYSTIQUE - Beograd
12:20B Show Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 2
59 - Iva Đorđević / Vidlik / MYSTIQUE - Beograd
62 - Tijana Tomić / Not afraid / MYSTIQUE - Beograd
12:24B Jazz Dance/Lyrical Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 3
76 - Emilija Velić / You can / MYSTIQUE - Beograd
77 - Maša Minić / Betrayed / MYSTIQUE - Beograd
78 - Nina Jelić / Mercy / MYSTIQUE - Beograd
12:30B Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
82 - Dunja Prečanica / Origami / MYSTIQUE - Beograd
12:32B Show Dance Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 1
63 - Nevena Radovanović / Conversations in the dark / MYSTIQUE - Beograd
12:34A Jazz Dance/Lyrical Solo F Adult ( 1) FINALE 2
7 - Sanja Vučeljić / Hair / MYSTIQUE - Beograd
8 - Teodora Rafač / Golden Eye / MYSTIQUE - Beograd
12:38A Modern and Contemporary Dance Solo F Adult ( 1) FINALE 1
11 - Iva Pavlović / Homeless / MYSTIQUE - Beograd
13:45A Production Big Mix age ( 1) FINALE 1
1 - Sky Steps deca / Runnin Show / Sky Steps - Bačka Palanka
13:51A Street Dance Show Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
50 - Sky Steps pčelice / Let s get loud / Sky Steps - Bačka Palanka
13:55A Street Dance Show Formation Juniors 1 ( 1) FINALE 1
51 - Sky Steps juniori / Wake Up / Sky Steps - Bačka Palanka
14:15C Hip Hop Formation Children ( 1) FINALE 1
99 - FUTURE SPARKS / LA LUNA - Beograd
14:19C Hip Hop Duo Children ( 1) FINALE 1
98 - Vračar Mia - Arijana Miletić / LA LUNA - Beograd
14:21A Hip Hop Duo Adult ( 1) FINALE 1
23 - Miljana Sazdanović - Repanović Ognjen / LA LUNA - Beograd
14:23C Hip Hop Solo F Mini kids ( 1) FINALE 2
88 - Smiljković Ana / LA LUNA - Beograd
89 - Tasić Agnija / LA LUNA - Beograd
14:26C Hip Hop Solo F Children ( 1) FINALE 8
90 - Jović Mila / LA LUNA - Beograd
91 - Marija Pepić / LA LUNA - Beograd
92 - Nina Matić / LA LUNA - Beograd
93 - Ristić Milica / LA LUNA - Beograd
94 - Smiljković Saša / LA LUNA - Beograd
95 - Talija Hot / LA LUNA - Beograd
96 - Una Matijević / LA LUNA - Beograd
97 - Vojvodić Mila / LA LUNA - Beograd
14:38A Hip Hop Solo F Adult ( 1) FINALE 1
23 - Miljana Sazdanović / LA LUNA - Beograd
14:40A Disco Dance Solo F Adult ( 1) FINALE 1
40 - Mina Đorđević / La Luna - Kragujevac
14:42A Hip Hop Formation Juniors 2 ( 1) FINALE 1
29 - LITTLE BEASTS / Hip Hop / La Luna - Jagodina
14:46A Hip Hop Duo Children ( 1) FINALE 2
16 - Helena Radisavljević - Teodora Mijušković / La Luna - Jagodina
26 - Jelena Vesić - Zara Belić / La Luna - Jagodina
14:49A Hip Hop Duo Juniors 1 ( 1) FINALE 1
27 - Sofija Ćirić - Anđelija Rašić / La Luna - Jagodina
14:51A Hip Hop Duo Juniors 2 ( 1) FINALE 1
19 - Sofija Jovanović - Sonja Jovanović / La Luna - Jagodina
14:53A Hip Hop Solo F Children ( 1) FINALE 7
14 - Anđela Spasić / Hip Hop / La Luna - Jagodina
15 - Dunja Ćirić / La Luna - Jagodina
16 - Helena Radisavljević / Hip Hop / La Luna - Jagodina
17 - Isidora Stojadinović / La Luna - Jagodina
18 - Marina Lukić / La Luna - Jagodina
19 - Sofija Jovanović / Hip Hop / La Luna - Jagodina
20 - Teodora Mijušković / Hip Hop / La Luna - Jagodina
15:04A Hip Hop Solo M Children ( 1) FINALE 1
24 - Mihajlo Milivojević / La Luna - Jagodina
15:06A Hip Hop Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 1
22 - Sonja Jovanović / La Luna - Jagodina
15:08A Hip Hop Group Adult ( 1) FINALE 1
28 - Lil Swampers / Hip Hop / La Luna - Paraćin
15:11A Hip Hop Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 1
21 - Sandra Pavlović / La Luna - Paraćin
15:13A Hip Hop Solo M Adult ( 1) FINALE 1
25 - Ognjen Repanović / La Luna - Paraćin
16:00A Disco Show Group Juniors 2 ( 1) FINALE 1
54 - LANA / Konga / LANA - Novi Banovci
16:03B Disco Dance Duo Mini kids ( 1) FINALE 1
83 - Nina Misita - Dunja Jovičić / Disco dance / LANA - Novi Banovci
16:05B Disco Show Duo Mini kids ( 1) FINALE 1
84 - Milica Gajić - Nina Simović / Dua,dua / LANA - Novi Banovci
16:08A Street Dance Show Duo Mini kids ( 1) FINALE 1
48 - Emilija Manojlović - Kalina Bislimović / Dance / LANA - Novi Banovci
16:11A Disco Show Duo Children ( 1) FINALE 1
53 - Elena Misita - Nikolina Jovanović / Sing,sing / LANA - Novi Banovci
16:14A Disco Dance Free Style Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
46 - Kalina Bobić / Free style / LANA - Novi Banovci
16:16A Disco Dance Free Style Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 1
47 - Lana Stojanović / Free style / LANA - Novi Banovci
16:20A Disco Dance Group Children ( 1) FINALE 2
42 - Max deca / MAX DANCE - Bečej
43 - Max stars / MAX DANCE - Bečej
16:26A Disco Dance Group Juniors 1 ( 1) FINALE 1
44 - Max juniorke / MAX DANCE - Bečej
16:29A Disco Dance Group Adult ( 1) FINALE 1
45 - Max seniorke / MAX DANCE - Bečej
16:32A Disco Dance Duo Children ( 1) FINALE 1
41 - Anđelija Bašić - Sara Pruginić / MAX DANCE - Bečej
16:34A Disco Dance Duo Juniors 2 ( 1) FINALE 1
36 - Anja Milovanov - Žoka Keler / MAX DANCE - Bečej
16:36A Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
31 - Teodora Brkić / MAX DANCE - Bečej
16:38A Disco Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
33 - Anja Dinić / MAX DANCE - Bečej
16:40A Disco Dance Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 3
36 - Anja Milovanov / MAX DANCE - Bečej
37 - Tamara Gavanski / MAX DANCE - Bečej
38 - Žoka Keler / MAX DANCE - Bečej
16:45A Disco Dance Solo F Adult ( 1) FINALE 1
39 - Aleksandra Radić / MAX DANCE - Bečej
16:50A Street Dance Show Formation Adult ( 1) FINALE 1
52 - BLACK SQUAD / RED FORCE / Black Squad - Beograd
16:54A Street Dance Show Group Adult ( 1) FINALE 1
49 - Black Squad / FUTURE FORCE / Black Squad - Beograd
17:00A Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
30 - Anđela Laketić / FREE DANCE - Zrenjanin
17:02A Disco Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 3
32 - Ana Dursun / FREE DANCE - Zrenjanin
34 - Milica Kevrešanov / FREE DANCE - Zrenjanin
35 - Staša Aleksić / FREE DANCE - Zrenjanin
17:15A Production Big Mix age ( 1) FINALE 1
2 - Živimo Zajedno / Zivimo Zajedno / MLADOST - Beograd
17:30KRAJ TAKMIČENJA
NEDELJA 16.05.2021
09:00C Open Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
168 - Dance Station / Too cool / DANCE STATION - Beograd
09:04B Show Dance Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
124 - Dance Station / Musical / DANCE STATION - Beograd
09:08B Jazz Dance/Lyrical Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
133 - Dance Station / Money, money, money / DANCE STATION - Beograd
09:12B Modern and Contemporary Dance Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
149 - Dance Station / Home / DANCE STATION - Beograd
09:16B Open Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
158 - Dance Station / Fame / DANCE STATION - Beograd
09:20C Show Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
161 - Dance Station / The laundry / DANCE STATION - Beograd
09:24B Show Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
125 - Dance Station / The greatest show / DANCE STATION - Beograd
09:28B Open Formation Children ( 1) FINALE 1
159 - Dance Station / Warning sign / DANCE STATION - Beograd
09:32B Modern and Contemporary Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
150 - Dance Station / Shallow / DANCE STATION - Beograd
09:36B Show Dance Formation Juniors 1 ( 1) FINALE 1
126 - Dance Station / Uninvited / DANCE STATION - Beograd
09:40A Show Dance Formation Juniors 1 ( 1) FINALE 1
12 - Dance Station / Battle / DANCE STATION - Beograd
09:44B Open Formation Juniors 1 ( 1) FINALE 1
160 - Dance Station / Waves / DANCE STATION - Beograd
09:48B Jazz Dance/Lyrical Group Children ( 1) FINALE 1
131 - Dance Station / Pink Panter / DANCE STATION - Beograd
09:51A Modern and Contemporary Dance Group Children ( 1) FINALE 1
80 - Dance Station / Hide and seek / DANCE STATION - Beograd
09:54B Open Group Juniors 1 ( 1) FINALE 1
157 - Dance Station / Believer / DANCE STATION - Beograd
09:57B Modern and Contemporary Dance Trio Juniors 1 ( 1) FINALE 1
148 - Dance Station / Reflection / DANCE STATION - Beograd
10:00A Modern and Contemporary Dance Duo Juniors 2 ( 1) FINALE 1
76 - Sara Adžić - Emilija Stanić / Castle / DANCE STATION - Beograd
10:03C Modern and Contemporary Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
166 - Elena Todorov / Halo / DANCE STATION - Beograd
10:06B Open Solo F Children ( 1) FINALE 1
155 - Nikolina Novićević / Never enough / DANCE STATION - Beograd
10:09B Acrobatic Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
137 - Mia Petrović / Endgame / DANCE STATION - Beograd
10:12B Modern and Contemporary Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
144 - Lena Trenčić / Strange / DANCE STATION - Beograd
10:15A Show Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
5 - Tara Railić / Higher love / DANCE STATION - Beograd
10:18A Jazz Dance/Lyrical Solo F Children ( 1) FINALE 2
21 - Jovana Marsenić / Sway / DANCE STATION - Beograd
22 - Lana Marić / Another day / DANCE STATION - Beograd
10:23A Modern and Contemporary Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
5 - Tara Railić / One beautiful evening / DANCE STATION - Beograd
10:26A Open Solo F Children ( 1) FINALE 2
5 - Tara Railić / Missing piece / DANCE STATION - Beograd
22 - Lana Marić / U svetu tajni / DANCE STATION - Beograd
10:31B Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
147 - Milica Vlaškalić / Life on Mars / DANCE STATION - Beograd
10:34A Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 1
64 - Emilija Stanić / Bird set free / DANCE STATION - Beograd
10:37A Jazz Dance/Lyrical Solo F Adult ( 1) FINALE 1
42 - Una Nestorović / California dreaming / DANCE STATION - Beograd
11:30A Modern and Contemporary Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
88 - Deca INjoy / Nature / INjoy - Beograd
11:34A Jazz Dance/Lyrical Group Children ( 1) FINALE 1
44 - Mini INjoy / Best Friends / INjoy - Beograd
11:37A Modern and Contemporary Dance Group Juniors 2 ( 1) FINALE 1
82 - Juniori INjoy / So... / INjoy - Beograd
11:40A Jazz Dance/Lyrical Group Adult ( 1) FINALE 1
46 - Seniori INjoy / Looking too closely / INjoy - Beograd
11:43B Jazz Dance/Lyrical Solo F Children ( 1) FINALE 1
128 - Petra Mlinarević / Hit the beat / INjoy - Beograd
11:46A Jazz Dance/Lyrical Solo F Children ( 1) FINALE 1
26 - Nevena Fišer / Quite Alright / INjoy - Beograd
11:49A Show Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
2 - Irina Radović / INjoy - Beograd
11:52A Jazz Dance/Lyrical Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 1
39 - Anđela Martinović / If I love you was a promise / INjoy - Beograd
11:55A Jazz Dance/Lyrical Solo F Adult ( 1) FINALE 1
41 - Barbara Vučur / Fluttering Wings / INjoy - Beograd
12:10B Open Group Children ( 1) FINALE 1
156 - StarT / Plesni san / StarT - Beograd
12:13A Salsa Couple Adult ( 1) FINALE 1
98 - Jelena Mihajlović - Dušan Stojiljković / SWING - Niš
12:16A Argentine Tango Couple Adult ( 1) FINALE 1
98 - Jelena Mihajlović - Dušan Stojiljković / SWING - Niš
12:20A Modern and Contemporary Dance Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
86 - Contra mini / Sign of the times / Contra Dance Studio - Niš
12:24A Show Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
11 - Contra Kids / Heroes / Contra Dance Studio - Niš
12:28A Jazz Dance/Lyrical Group Adult ( 1) FINALE 1
45 - Contra Female / River / Contra Dance Studio - Niš
12:31A Modern and Contemporary Dance Duo Adult ( 1) FINALE 2
77 - Dušan Petrović - Anastasija Rančić / I Wont Complain / Contra Dance Studio - Niš
79 - Petar Šćepihin - Anđelija Ćulibrk / I wanna be yours / Contra Dance Studio - Niš
12:36A Salsa Couple Adult ( 1) FINALE 1
96 - Anja Tonsa Milovanović - Dušan Petrović / Contra Dance Studio - Niš
12:38A Show Dance Solo F Mini kids ( 1) FINALE 1
1 - Milica Kocić / In to the unknown / Contra Dance Studio - Niš
12:41A Show Dance Solo F Children ( 1) FINALE 2
3 - Mila Krstić / Part of this world / Contra Dance Studio - Niš
4 - Natalija Lilić / Colors of the wind / Contra Dance Studio - Niš
12:46A Jazz Dance/Lyrical Solo F Children ( 1) FINALE 2
19 - Helena Đorđević / Dangerous / Contra Dance Studio - Niš
28 - Teodora Mitić / Confident / Contra Dance Studio - Niš
12:51A Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
6 - Hana Stanković / Molitva / Contra Dance Studio - Niš
12:54A Show Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
6 - Hana Stanković / Paint you with my love / Contra Dance Studio - Niš
12:57A Jazz Dance/Lyrical Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
30 - Ana Jovanović / You dont own me / Contra Dance Studio - Niš
13:00A Belly Dance/Oriental Solo F Adult ( 1) FINALE 2
96 - Anja Tonsa Milovanović / El Tango de Roxanne / Contra Dance Studio - Niš
97 - Marija Paunović / The Spell / Contra Dance Studio - Niš
13:10A Modern and Contemporary Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
90 - Teatro kids / Survivor / Teatro Dance Studio - Niš
13:14A Modern and Contemporary Dance Formation Juniors 2 ( 1) FINALE 1
93 - Teatro team / Everybody wants to rule / Teatro Dance Studio - Niš
13:18A Modern and Contemporary Dance Formation Adult ( 1) FINALE 1
94 - Teatro girls / Crazy in love / Teatro Dance Studio - Niš
13:22A Modern and Contemporary Dance Group Adult ( 1) FINALE 1
85 - Teatro queens / Toxic / Teatro Dance Studio - Niš
13:25A Modern and Contemporary Dance Solo F Mini kids ( 1) FINALE 1
53 - Emilija Stevanović / Ashes / Teatro Dance Studio - Niš
13:28A Modern and Contemporary Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
57 - Nina Cvetković / Because of you / Teatro Dance Studio - Niš
13:31A Modern and Contemporary Dance Solo M Children ( 1) FINALE 1
72 - Filip Ivković / Control / Teatro Dance Studio - Niš
13:34A Modern and Contemporary Dance Solo F Adult ( 1) FINALE 2
68 - Irina Popović / Torn / Teatro Dance Studio - Niš
69 - Ivana Rajković / Enchanted / Teatro Dance Studio - Niš
13:45C Ballet Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
165 - RBS Akademija / Musorgski - Balet neizleglih pilića / Ruski baletski studio Akademia - Niš
13:49B Ballet Formation Children ( 1) FINALE 1
142 - RBS Akademija / Polka exzersis / Ruski baletski studio Akademia - Niš
13:53C Character – Ethnic – Folk Group Mini kids ( 1) FINALE 1
167 - RBS Akademija / Ruske babuške / Ruski baletski studio Akademia - Niš
13:56B Character – Ethnic – Folk Group Children ( 1) FINALE 1
154 - RBS Akademija / Kineske lepeze / Ruski baletski studio Akademia - Niš
13:59B Ballet Group Children ( 1) FINALE 1
141 - RBS Akademija / Sviridov - Valcer / Ruski baletski studio Akademia - Niš
14:02B Show Dance Group Children ( 1) FINALE 1
123 - RBS Akademija / Razigrani konjići / Ruski baletski studio Akademia - Niš
14:05A Character – Ethnic – Folk Group Children ( 1) FINALE 1
95 - RBS Akademija / Rossini Tarantella / Ruski baletski studio Akademia - Niš
14:08B Character – Ethnic – Folk Duo Children ( 1) FINALE 1
153 - Una Ćirković - Andrej Đorđević / Grig - Norveška igra / Ruski baletski studio Akademia - Niš
14:11B Ballet Duo Children ( 1) FINALE 1
139 - Katarina Stošić - Sara Mitić / Kineske lutke - balet Crveni mak / Ruski baletski studio Akademia - Niš
14:14A Ballet Duo Children ( 1) FINALE 1
48 - Anika Nikić - Katarina Stošić / Varijacija bisera - Konjić grbonjić / Ruski baletski studio Akademia - Niš
14:17C Ballet Solo F Mini kids ( 1) FINALE 1
162 - Melanija Nikić / Rahmanjinov - Italijanska polka / Ruski baletski studio Akademia - Niš
14:19B Ballet Solo F Mini kids ( 1) FINALE 1
138 - Dunja Simić / Varijacija - Nova lutka / Ruski baletski studio Akademia - Niš
14:22C Ballet Solo F Children ( 1) FINALE 2
163 - Lena Janić / Crvenkapa / Ruski baletski studio Akademia - Niš
164 - Minja Živković / Čajkovski - Porcelanska lutka / Ruski baletski studio Akademia - Niš
14:26B Character – Ethnic – Folk Solo F Children ( 1) FINALE 1
138 - Dunja Simić / Tarantella / Ruski baletski studio Akademia - Niš
14:29B Ballet Solo F Children ( 1) FINALE 2
48 - Anika Nikić / Leptir / Ruski baletski studio Akademia - Niš
139 - Katarina Stošić / Varijacija Vile - Uspavana lepotica / Ruski baletski studio Akademia - Niš
14:34A Ballet Solo F Children ( 1) FINALE 1
48 - Anika Nikić / Minkus - Varijacija Amura - Don Kihot / Ruski baletski studio Akademia - Niš
14:37B Character – Ethnic – Folk Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
140 - Lenka Milićević / Tarantella iz baleta Anjuta / Ruski baletski studio Akademia - Niš
14:40B Ballet Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
140 - Lenka Milićević / Vanesa Mey - Varijacija Prekrasni vrt / Ruski baletski studio Akademia - Niš
15:20A Hip Hop Formation Children ( 1) FINALE 1
118 - Mighty 13 / MEDŽIK - Bajmok
15:24A Hip Hop Group Children ( 1) FINALE 1
115 - Kiddos / MEDŽIK - Bajmok
15:27A Street Dance Show Group Juniors 1 ( 1) FINALE 1
120 - The Fam / Anxiety / MEDŽIK - Bajmok
15:30A Hip Hop Group Juniors 1 ( 1) FINALE 1
117 - The Fam / MEDŽIK - Bajmok
15:33A Hip Hop Duo Children ( 1) FINALE 2
106 - Tea Sivić - Mia Sivić / MEDŽIK - Bajmok
114 - Neda Mišljenović - Evelin Nađ / MEDŽIK - Bajmok
15:36A Hip Hop Duo Juniors 1 ( 1) FINALE 3
109 - Kristina Ivanković - Luna Radulović / MEDŽIK - Bajmok
110 - Leontina Ivanković - Bojana Petrović / MEDŽIK - Bajmok
111 - Milena Radulović - Milica Kosanović / MEDŽIK - Bajmok
15:41A Hip Hop Solo F Children ( 1) FINALE 6
102 - Adriana Šindrić / MEDŽIK - Bajmok
103 - Bojana Petrović / MEDŽIK - Bajmok
104 - Jovana Dulić / MEDŽIK - Bajmok
105 - Mia Sivić / MEDŽIK - Bajmok
106 - Tea Sivić / MEDŽIK - Bajmok
107 - Valentina Bošnjak / MEDŽIK - Bajmok
15:50A Hip Hop Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 4
109 - Kristina Ivanković / MEDŽIK - Bajmok
110 - Leontina Ivanković / MEDŽIK - Bajmok
111 - Milena Radulović / MEDŽIK - Bajmok
112 - Milica Kosanović / MEDŽIK - Bajmok
16:00A Hip Hop Formation Juniors 1 ( 1) FINALE 1
119 - Beatz Crew / Back in time / STEP BY STEP - Leskovac
16:04A Latin Show Formation Juniors 1 ( 1) FINALE 1
100 - Step by step / Survivor / STEP BY STEP - Leskovac
16:08A Synchro Dancing Formation Juniors 1 ( 1) FINALE 1
99 - Step by step / Don t stop me now / STEP BY STEP - Leskovac
16:12A Latin Show Formation Adult ( 1) FINALE 1
101 - Step by step / Hush hush / STEP BY STEP - Leskovac
16:16A Hip Hop Group Juniors 1 ( 1) FINALE 1
116 - Domino squad / STEP BY STEP - Leskovac
16:19A Show Dance Group Juniors 2 ( 1) FINALE 1
10 - Step by Step / Dance with us / STEP BY STEP - Leskovac
16:22A Samba Show Duo Juniors 1 ( 1) FINALE 1
121 - Elena Maksimović - Nikola Mladenović / STEP BY STEP - Leskovac
16:25A Hip Hop Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 2
108 - Anja Stojiljković / STEP BY STEP - Leskovac
113 - Nađa Mitić / STEP BY STEP - Leskovac
16:28A Rumba Show Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 1
122 - Tijana Ilić / STEP BY STEP - Leskovac
16:50A Modern and Contemporary Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
87 - City Dance modern kids / Directors / City Dance Studio - Novi Sad
16:54A Jazz Dance/Lyrical Formation Children ( 1) FINALE 1
47 - City Dance kids jazz / Jumping Jack / City Dance Studio - Novi Sad
16:58A Modern and Contemporary Dance Duo Children ( 1) FINALE 1
54 - Andrea Mihailović - Nika Palalić / Pictures / City Dance Studio - Novi Sad
17:01A Jazz Dance/Lyrical Solo F Children ( 1) FINALE 1
17 - Andrea Mihailović / Sing , sing, sing / City Dance Studio - Novi Sad
17:04A Modern and Contemporary Dance Solo F Children ( 1) FINALE 2
54 - Andrea Mihailović / THE MOON / City Dance Studio - Novi Sad
55 - Lena Borovčanin / I have been waiting for you / City Dance Studio - Novi Sad
17:20B Jazz Dance/Lyrical Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
134 - RIS BEBE / Sweet heart / Studio plesa RIS - Beograd
17:24B Modern and Contemporary Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
151 - RIS Deca NBGD / Beauty is a pain / Studio plesa RIS - Beograd
17:28B Jazz Dance/Lyrical Formation Children ( 1) FINALE 2
135 - RIS DECA1 / Come on / Studio plesa RIS - Beograd
136 - RIS KIDS / Salt / Studio plesa RIS - Beograd
17:36A Modern and Contemporary Dance Formation Children ( 1) FINALE 1
89 - RIS KIDS / Chocolate / Studio plesa RIS - Beograd
17:40B Modern and Contemporary Dance Formation Juniors 2 ( 1) FINALE 1
152 - RIS JUNIORI / History of time / Studio plesa RIS - Beograd
17:44A Modern and Contemporary Dance Formation Juniors 2 ( 1) FINALE 1
92 - RIS JUNIORI / A fair fight / Studio plesa RIS - Beograd
17:48B Jazz Dance/Lyrical Group Children ( 1) FINALE 1
132 - RIS BEBE NBGD / Runaway baby / Studio plesa RIS - Beograd
17:51A Modern and Contemporary Dance Group Children ( 1) FINALE 1
81 - RIS KIDS / Love will come true / Studio plesa RIS - Beograd
17:54A Modern and Contemporary Dance Group Adult ( 1) FINALE 1
84 - RIS SENIOR NBGD / Hungry and poisoned / Studio plesa RIS - Beograd
17:57A Modern and Contemporary Dance Duo Adult ( 1) FINALE 1
78 - Magdalena Živković - Maša Kolarević / Soulmates / Studio plesa RIS - Beograd
18:00A Jazz Dance/Lyrical Solo F Mini kids ( 1) FINALE 1
14 - Lenka Petrović / Shake the room / Studio plesa RIS - Beograd
18:03B Modern and Contemporary Dance Solo F Children ( 1) FINALE 2
143 - Katarina Erceg / Robotic / Studio plesa RIS - Beograd
145 - Sofija Lazić / I follow you / Studio plesa RIS - Beograd
18:07A Modern and Contemporary Dance Solo F Children ( 1) FINALE 5
15 - Allegra Pantelić / Keep on walking / Studio plesa RIS - Beograd
20 - Iva Kostić / From inside / Studio plesa RIS - Beograd
24 - Nataša Spremo / Apfel / Studio plesa RIS - Beograd
58 - Petra Obradović / Lion / Studio plesa RIS - Beograd
59 - Vanja Kavedžić / Ako znaš / Studio plesa RIS - Beograd
18:20B Jazz Dance/Lyrical Solo F Children ( 1) FINALE 1
127 - Milica Radić / Umbrella / Studio plesa RIS - Beograd
18:23A Jazz Dance/Lyrical Solo F Children ( 1) FINALE 5
15 - Allegra Pantelić / You got me / Studio plesa RIS - Beograd
20 - Iva Kostić / Black car / Studio plesa RIS - Beograd
24 - Nataša Spremo / In your eyes / Studio plesa RIS - Beograd
25 - Nađa Dukić / Copacabana / Studio plesa RIS - Beograd
27 - Piljević Saša / Who knows the best / Studio plesa RIS - Beograd
18:36B Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
146 - Helena Đorđević / You and me / Studio plesa RIS - Beograd
18:38A Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 6
7 - Mina Vukmanović / Racing time / Studio plesa RIS - Beograd
8 - Una Obućina / Sharp / Studio plesa RIS - Beograd
32 - Hristina Popović / Inner moon / Studio plesa RIS - Beograd
33 - Iva Bukilić / Not guilty / Studio plesa RIS - Beograd
35 - Katia Sošić / The hardest time / Studio plesa RIS - Beograd
63 - Minja Maslovarić / Good bye my lover / Studio plesa RIS - Beograd
18:53B Jazz Dance/Lyrical Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
129 - Nađa Stojanović / Focus / Studio plesa RIS - Beograd
18:56A Jazz Dance/Lyrical Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 4
32 - Hristina Popović / Seven nations / Studio plesa RIS - Beograd
33 - Iva Bukilić / I am ready / Studio plesa RIS - Beograd
35 - Katia Sošić / Love is a lie / Studio plesa RIS - Beograd
36 - Maša Janjušević / Fake ID / Studio plesa RIS - Beograd
19:06A Show Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 2
7 - Mina Vukmanović / Puls / Studio plesa RIS - Beograd
8 - Una Obućina / Queens gambit / Studio plesa RIS - Beograd
19:11B Jazz Dance/Lyrical Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 1
130 - Nađa Potočnik / Powerfull / Studio plesa RIS - Beograd
19:14A Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 2
65 - Milica Grozdanić / Hollows / Studio plesa RIS - Beograd
67 - Nina Beljinac / Light of the soul / Studio plesa RIS - Beograd
19:19A Ballet Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 3
49 - Ana Đeković / Varijacija - Vestalka / Studio plesa RIS - Beograd
50 - Anastasija Nikčević / Drijada / Studio plesa RIS - Beograd
51 - Sofija Grbić / Varijacija - Vragolanka / Studio plesa RIS - Beograd
19:27A Modern and Contemporary Dance Solo F Adult ( 1) FINALE 1
70 - Marjam Safarglieva / The plauge catcher / Studio plesa RIS - Beograd
19:30A Modern and Contemporary Dance Solo M Adult ( 1) FINALE 1
74 - Srđan Ivanović / Chopin / Studio plesa RIS - Beograd
19:33A Ballet Solo F Adult ( 1) FINALE 1
52 - Natalija Tapić / Varijacija - Faraonova kći / Studio plesa RIS - Beograd
20:15A Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 1
66 - Nataša Grujičić / Tango for one / PSN - Temerin
20:20A Modern and Contemporary Dance Duo Children ( 1) FINALE 1
75 - Lana Subotić - Martin Zoričić / IS THAT ALRIGHT / DANCE FACTORY - Beograd
20:23A Jazz Dance/Lyrical Duo Juniors 1 ( 1) FINALE 1
43 - Marta Komnenov - Miona Stojanović / TIE-IN / DANCE FACTORY - Beograd
20:26A Jazz Dance/Lyrical Solo F Children ( 1) FINALE 4
16 - Ana Teslić / CONTROL / DANCE FACTORY - Beograd
18 - Elena Trebaljevac / FLY AGAIN / DANCE FACTORY - Beograd
23 - Maja Milutinović / WHAT TO WEAR / DANCE FACTORY - Beograd
29 - Zoja Dragović / SURVIVE / DANCE FACTORY - Beograd
20:36A Modern and Contemporary Dance Solo M Children ( 1) FINALE 1
73 - Martin Zoričić / FALLING / DANCE FACTORY - Beograd
20:39A Modern and Contemporary Dance Solo F Children ( 1) FINALE 2
56 - Mila Ivanović / KIWI BIRD / DANCE FACTORY - Beograd
60 - Vasilisa Stamenković / WHAT IS LOVE / DANCE FACTORY - Beograd
20:44A Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 3
38 - Đurđina Ivanković / EAGLE / DANCE FACTORY - Beograd
61 - Emma Gramellini / HANDS / DANCE FACTORY - Beograd
62 - Lara Iliev / HUNTING THE HUNTER / DANCE FACTORY - Beograd
20:52A Jazz Dance/Lyrical Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 4
31 - Helena Nenezić / ALEGRIA / DANCE FACTORY - Beograd
34 - Katarina Anić / MANS WORLD / DANCE FACTORY - Beograd
37 - Nađa Lukić / FEVER / DANCE FACTORY - Beograd
38 - Đurđina Ivanković / SURRENDER / DANCE FACTORY - Beograd
21:02A Jazz Dance/Lyrical Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 1
40 - Maša Kosanović / TOXIC / DANCE FACTORY - Beograd
21:05A Modern and Contemporary Dance Solo F Adult ( 1) FINALE 1
71 - Nikolina Stojanović / LOST IN TIME / DANCE FACTORY - Beograd
21:15A Modern and Contemporary Dance Formation Juniors 1 ( 1) FINALE 1
91 - Royal Dance Centar / Krvava bajka / Royal Dance Centar - Bačka Palanka
21:19A Show Dance Formation Juniors 1 ( 1) FINALE 1
13 - Royal Dance Centar / Show must go on / Royal Dance Centar - Bačka Palanka
21:23A Show Dance Group Juniors 2 ( 1) FINALE 1
9 - Royal Dance Centar / Overnight / Royal Dance Centar - Bačka Palanka
21:26A Modern and Contemporary Dance Group Juniors 2 ( 1) FINALE 1
83 - Royal Dance Centar / Saba / Royal Dance Centar - Bačka Palanka
21:30KRAJ TAKMIČENJA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft