Kup pobednika Beograda Beograd 25.10.2020
SATNICA - ( Ažurirana: )
TimeKategorija Kolo Takmičara
10:30C Disco Dance Free Style Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
118 - Lana Stojanović / Free style / LANA - Novi Banovci
10:33B Disco Dance Free Style Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
110 - Anita Jovanović / Free style / LANA - Novi Banovci
10:35B Disco Show Trio Children 1 ( 1) FINALE 1
112 - LANA / Sing,sing / LANA - Novi Banovci
10:38B Disco Show Trio Mini kids ( 1) FINALE 1
111 - LANA / Dance / LANA - Novi Banovci
10:41B Disco Show Group Children 1 ( 1) FINALE 1
114 - Lana / Te Sigo / LANA - Novi Banovci
10:44Disco Dance Free Style Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
86 - Kalina Bobić / Free style / LANA - Novi Banovci
10:47B Disco Show Group Mini kids ( 1) FINALE 1
113 - LANA / Stanga / LANA - Novi Banovci
10:50Disco Dance Free Style Solo F Children 1 ( 1) FINALE 1
85 - Tamara Jović / Free style / LANA - Novi Banovci
10:53B Production Small Mix age ( 1) FINALE 1
87 - LANA / Muzićko / LANA - Novi Banovci
11:00B Open Solo F Children 2 ( 1) FINALE 1
115 - Danka Ilić / Clown / 22 Dance Studio - Beograd
11:03B Show Dance Solo F Children 1 ( 1) FINALE 2
88 - Jovana Grcić / Candymen / Acro dance klub SUPER STAR - Vršac
89 - Miljana Pelivan / Dance like your dady / Acro dance klub SUPER STAR - Vršac
11:08B Show Dance Solo F Children 2 ( 1) FINALE 1
90 - Una Dimitrijevski / Ghost of Emily / 22 Dance Studio - Beograd
11:11B Jazz Dance/Lyrical Solo F Children 1 ( 1) FINALE 6
91 - Ana Jevtić / On the avenue / Studio plesa RIS - Beograd
92 - Anđela Radisavljević / Roxie / Acro dance klub SUPER STAR - Vršac
93 - Milica Radić / Umbrella / Studio plesa RIS - Beograd
94 - Nataša Spremo / Sunny / Studio plesa RIS - Beograd
95 - Luna Mancu / The way you make me feal / Acro dance klub SUPER STAR - Vršac
96 - Petra Obradović / In the magazine / Studio plesa RIS - Beograd
11:26B Jazz Dance/Lyrical Solo F Children 2 ( 1) FINALE 1
97 - Nikolina Đorđević / Mulan / 22 Dance Studio - Beograd
11:29B Jazz Dance/Lyrical Duo Children 2 ( 1) FINALE 1
98 - Helena Đorđević - Katarina Erceg / Love / Studio plesa RIS - Beograd
11:32B Jazz Dance/Lyrical Group Children 1 ( 1) FINALE 1
99 - Acro dance club Super Star / Jealous of the angels / Acro dance klub SUPER STAR - Vršac
11:35B Acrobatic Dance Solo F Children 1 ( 1) FINALE 1
100 - Nađa Relić / Lazy song / Acro dance klub SUPER STAR - Vršac
11:38B Ballet Solo F Children 1 ( 1) FINALE 1
101 - Anika Nikić / Leptir / Ruski baletski studio Akademia - Niš
11:41B Open Group Children 2 ( 1) FINALE 2
116 - Jazz Hot / Angels react / Jazz Hot - Beograd
11:44B Open Group Children 2 ( 1) FINALE 2
117 - Twenty two deca / Praying / 22 Dance Studio - Beograd
11:47B Modern and Contemporary Dance Solo F Mini kids ( 1) FINALE 1
102 - Lenka Mihajlović / About you / 22 Dance Studio - Beograd
11:50B Modern and Contemporary Dance Solo F Children 1 ( 1) FINALE 1
103 - Cveta Stjepanović Dondur / Rain / Acro dance klub SUPER STAR - Vršac
11:53B Modern and Contemporary Dance Solo F Children 2 ( 1) FINALE 4
104 - Helena Đorđević / Oxygen / Studio plesa RIS - Beograd
105 - Nađa Stojanović / Piano / Studio plesa RIS - Beograd
106 - Iva Petrović / He / 22 Dance Studio - Beograd
107 - Sofija Lazić / Winter / Studio plesa RIS - Beograd
12:03B Modern and Contemporary Dance Formation Children 2 ( 1) FINALE 1
108 - Plesni studio M-Plus Surčin / Young love / Plesni studio M Plus - Surčin
12:07B Modern and Contemporary Dance Formation Adult 1 ( 1) FINALE 1
109 - RIS Seniori / Poisoned apple / Studio plesa RIS - Beograd
12:11PROGLAŠENJE POBEDNIKA
12:30Show Dance Solo F Children 2 ( 1) FINALE 1
3 - Una Obućina / Sharp / Studio plesa RIS - Beograd
12:33Show Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
4 - Dunja Lazarević / Target / Studio plesa RIS - Beograd
12:36Show Dance Group Mini kids ( 1) FINALE 1
5 - Plesni studio M-Plus Surčin / Dreams / Plesni studio M Plus - Surčin
12:39Show Dance Group Children 1 ( 1) FINALE 1
6 - Acro dance klub Super Star / Spell blok tango / Acro dance klub SUPER STAR - Vršac
12:42Show Dance Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
7 - Acro dance klub Super Star / When you wish upon a star / Acro dance klub SUPER STAR - Vršac
13:00Jazz Dance/Lyrical Solo F Children 2 ( 1) 1/2 F 13
11 - Darija Ristić / EVEL LIKE ME / DANCE FACTORY - Beograd
12 - Allegra Pantelić / Big time / Studio plesa RIS - Beograd
13 - Ana Teslić / CONTROL / DANCE FACTORY - Beograd
14 - Hristina Popović / I keep on singing / Studio plesa RIS - Beograd
15 - Andrea Mihailović / Sing ,sing,sing / City Dance Studio - Novi Sad
16 - Iva Kostić / Mink schmink / Studio plesa RIS - Beograd
17 - Helena Nenezić / LA ALEGRIA / DANCE FACTORY - Beograd
18 - Katia Sošić / Bla bla Cha / Studio plesa RIS - Beograd
19 - Lana Marić / ANOTHER DAY / DANCE STATION - Beograd
20 - Maša Janjušević / Dance machine / Studio plesa RIS - Beograd
21 - Saša Piljević / WHO KNOWS BEST / DANCE FACTORY - Beograd
22 - Nađa Dukić / Tu manera / Studio plesa RIS - Beograd
23 - Đurđina Ivanković / SURRENDER / DANCE FACTORY - Beograd
13:33Jazz Dance/Lyrical Solo F Mini kids ( 1) FINALE 3
8 - Elena Trebaljevac / WHAT A FEELING / DANCE FACTORY - Beograd
9 - Jovana Mitrović / Crvenkapa / Acro dance klub SUPER STAR - Vršac
10 - Lenka Petrović / New Shoes / Studio plesa RIS - Beograd
13:41Jazz Dance/Lyrical Solo F Children 2 ( 2) FINALE ~ 7
. . .
13:59Jazz Dance/Lyrical Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 6
24 - Anđela Đurić / Diamonds and the shoes / Studio plesa RIS - Beograd
25 - Katarina Anić / DIANA / DANCE FACTORY - Beograd
26 - Iva Bukilić / Hip Hips / Studio plesa RIS - Beograd
27 - Maša Kosanović / TOXIC / DANCE FACTORY - Beograd
28 - Nina Vukić / Studio plesa RIS - Beograd
29 - Nađa Lukić / FEVER / DANCE FACTORY - Beograd
14:14Jazz Dance/Lyrical Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 1
30 - Elena Pejić / Fever / Studio plesa RIS - Beograd
14:17Jazz Dance/Lyrical Solo F Adult 1 ( 1) FINALE 1
31 - Ana Pavlović / Posveta / 22 Dance Studio - Beograd
14:20Jazz Dance/Lyrical Duo Juniors 1 ( 1) FINALE 1
32 - Nina Vukić - Iva Bukilić / Thats the deal / Studio plesa RIS - Beograd
14:23Jazz Dance/Lyrical Duo Juniors 2 ( 1) FINALE 2
33 - Asia Cicmil - Maša Anić / CONGA / DANCE FACTORY - Beograd
34 - Una Ivanović - Mia Mcmahon / RIVER / DANCE FACTORY - Beograd
14:28Jazz Dance/Lyrical Group Children 2 ( 1) FINALE 2
35 - DF kids / A POSE IS A POSE / DANCE FACTORY - Beograd
36 - RIS Deca / Bum šaka laka / Studio plesa RIS - Beograd
14:34Jazz Dance/Lyrical Group Juniors 2 ( 1) FINALE 2
37 - DF junior team / THE GREATEST SHOW / DANCE FACTORY - Beograd
38 - RIS Juniori / Lift me up / Studio plesa RIS - Beograd
14:40Jazz Dance/Lyrical Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
39 - Acro dance club Super Star / Home for cristmas / Acro dance klub SUPER STAR - Vršac
14:44Jazz Dance/Lyrical Formation Children 2 ( 1) FINALE 2
40 - RIS Deca / Shine sailboat / Studio plesa RIS - Beograd
41 - City Dance kids formation jazz / Speaking French / City Dance Studio - Novi Sad
14:52Ballet Solo F Children 1 ( 1) FINALE 1
42 - Anika Nikić / Varijacija Amura iz baleta Don Kihot / Ruski baletski studio Akademia - Niš
14:55Ballet Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 1
43 - Sofija Grbić / Plava ptica / Studio plesa RIS - Beograd
14:58Ballet Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 3
44 - Anastasija Nikčević / Talisman / Studio plesa RIS - Beograd
45 - Iva Pešić / Vila nežnosti-Uspavana lepotica / Studio plesa RIS - Beograd
46 - Lana Migrić / La bayadere - pas de trois / Studio plesa RIS - Beograd
15:06Ballet Solo M Adult 1 ( 1) FINALE 1
47 - Lazar Tirić / Pas de trois Labudovo jezero / Studio plesa RIS - Beograd
15:30Modern and Contemporary Dance Solo F Children 2 ( 1) 1/2 F 15
49 - Mila Ivanović / KIWI BIRD / DANCE FACTORY - Beograd
52 - Allegra Pantelić / I want say / Studio plesa RIS - Beograd
53 - Hristina Popović / Mind in the cage / Studio plesa RIS - Beograd
54 - Andrea Mihailović / THE MOON / City Dance Studio - Novi Sad
55 - Iva Kostić / Storm of life / Studio plesa RIS - Beograd
56 - Katia Sošić / Wrong signature / Studio plesa RIS - Beograd
57 - Lara Iliev / HUNTING THE HUNTER / DANCE FACTORY - Beograd
58 - Maša Janjušević / Behind my beck / Studio plesa RIS - Beograd
59 - Nađa Dukić / Open up / Studio plesa RIS - Beograd
60 - Vasilisa Stamenković / WHAT IS LOVE / DANCE FACTORY - Beograd
61 - Sara Lilić / Lightning strike / Studio plesa RIS - Beograd
62 - Lena Borovčanin / I have been waiting for you / City Dance Studio - Novi Sad
63 - Una Obućina / Journey / Studio plesa RIS - Beograd
64 - Đurđina Ivanković / HOPE / DANCE FACTORY - Beograd
65 - Vanja Kavedžić / Bella ciao / Studio plesa RIS - Beograd
16:08Modern and Contemporary Dance Solo F Mini kids ( 1) FINALE 1
48 - Isidora Gavrić / Hallelujah / RELEVE - Novi Sad
16:11Modern and Contemporary Dance Solo F Children 1 ( 1) FINALE 2
50 - Marina Mitrović / Dream with a broken heart / Acro dance klub SUPER STAR - Vršac
51 - Tara Railić / MISSING PIECE / DANCE STATION - Beograd
16:16Modern and Contemporary Dance Solo F Children 2 ( 2) FINALE ~ 7
. . .
16:34Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors 1 ( 1) FINALE 5
66 - Anđela Đurić / No longer my concern / Studio plesa RIS - Beograd
67 - Mia Milojević / Knife / Studio plesa RIS - Beograd
68 - Mina Vukmanović / They have two minutes / Studio plesa RIS - Beograd
69 - Nina Beljinac / Blue bird / Studio plesa RIS - Beograd
70 - Nina Vukić / It happened like this / Studio plesa RIS - Beograd
16:47Modern and Contemporary Dance Solo F Juniors 2 ( 1) FINALE 2
71 - Iva Ilievska / LIMIT TO YOUR LOVE / DANCE FACTORY - Beograd
72 - Maša Anić / STAY GROUNDED / DANCE FACTORY - Beograd
16:52Modern and Contemporary Dance Solo F Adult 1 ( 1) FINALE 1
73 - Nina Stojanović / Pork chop / 22 Dance Studio - Beograd
16:55Modern and Contemporary Dance Solo M Children 1 ( 1) FINALE 1
74 - Martin Zoričić / FALLING / DANCE FACTORY - Beograd
16:58Modern and Contemporary Dance Duo Children 2 ( 1) FINALE 1
75 - Saša Piljević - Vasilisa Stamenković / THE GLASS IS ALWAYS HALF FULL / DANCE FACTORY - Beograd
17:01Modern and Contemporary Dance Duo Adult 1 ( 1) FINALE 1
76 - Ana Pavlović - Nina Stojanović / Ending / 22 Dance Studio - Beograd
17:04Modern and Contemporary Dance Group Children 2 ( 1) FINALE 2
77 - RIS DECA / Inside / Studio plesa RIS - Beograd
78 - Df Kids / CAN YOU FILL THIS SHOES / DANCE FACTORY - Beograd
17:10Modern and Contemporary Dance Group Juniors 2 ( 1) FINALE 2
79 - RIS Juniori / Web of lies / Studio plesa RIS - Beograd
80 - RIS Juniori 2 / We come one / Studio plesa RIS - Beograd
17:16Modern and Contemporary Dance Formation Children 1 ( 1) FINALE 1
81 - Acro dance club Super Star / Coming home / Acro dance klub SUPER STAR - Vršac
17:20Modern and Contemporary Dance Formation Children 2 ( 1) FINALE 2
82 - Df Kids / SUPPORT / DANCE FACTORY - Beograd
83 - RIS DECA / Dont Be Afraid / Studio plesa RIS - Beograd
17:28Modern and Contemporary Dance Formation Juniors 2 ( 1) FINALE 1
84 - City Dance Juniori Moderan / Animals abuse or science / City Dance Studio - Novi Sad
17:32C Open Formation Mini kids ( 1) FINALE 1
119 - Sanjuškina sonata / knieballett / Sanjuškina sonata - Beograd
17:40Production Big 1 ( 1) FINALE 1
1 - Zumba Master Klass / Zumba Master Klass Pobednik 2020 / ZIN Zumba - Beograd
17:50Production Big 2 ( 1) FINALE 1
2 - Žvimo zajedno / Zivimo Zajedno / MLADOST - Beograd
18:00PROGLAŠENJE POBEDNIKA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft